Ticari işletmelerde ve evlerde sıkça kullanılan sakal fırçası kaliteside oldukça önemlidir. Sakal fırçası satanlar olarak arayışlarınızda işletmemiz ülkemiz genelinde satışlar gerçekleştirmekte olup sizlere en kazançlı olacağınız alışverişler sunar. Saka fırçası kaliteli telleri ile sizlere uzun yıllar rahat kullanım sağlayacak ürünler olmaktadır.

Bir tıraş fırçasının asıl görevi, bir tıraş kremini veya tıraş sabununu, tıraşınızı daha az tahrişli ve çok daha kaygan hale getirecek şekilde kalın, tamponlu bir köpüğe çırpmaktır. Fırça kılı ihtiyacınız olduğunda uygun fiyat ve kaliteli ürünler için Barış fırça firmamızdan fiyat teklifi alabilirsiniz. Kaliteli olarak yaptıracağınız fırçalar hassas ciltler içinde uygundur.

Sakal Fırçası Sentetik Kıllar

Sentetik tıraş fırçaları bir porsuk fırçası gibi su tutmaz, ancak bazı hafif köpük ayarlamalarıyla benzer kalınlıkta köpürtücüler üretebilirler. Fazla su tutmadıkları için fırçalar çok hızlı kurur. Günlük traş olan biriyseniz mutlaka sentetik kıllara sahip sakal fırçası kullanmanızı uygun olacaktır. Sentetik fırçalar genellikle benzer bir gümüş uçlu porsuk saç fırçasından daha ekonomiktir. Sentetik yapıları nedeniyle, zamanla küflenmeye ve yıpranmaya çok daha az meyillidirler ve bu nedenle daha uzun süreli kullanım ve maliyet tasarrufu önlemleri sunarlar.

Sakal fırçası sentetik kılların pek çok faydası vardır. En iyi avantajlardan biri, naylon lifler genel olarak oldukça yumuşak ve daha az aşındırıcı olduğundan, hassas cilt ile mükemmel bir şekilde eşleştiğinden veya genel olarak tıraş konusunda yeniyseniz, ciltte sahip olduğu daha yumuşak histir. Sentetik kıllar, doğal porsuk kılı liflerini naylon liflerle değiştiren nispeten yeni bir inovasyondur. Bu naylon kıllar, yoğun düğümler ve inanılmaz derecede yumuşak uçlarla, hem görünüm hem de his açısından en ince gümüş uçlu porsuk tüyüne çok benzemek üzere üretilmiştir. Sakal fırçası satanlar firması tarafından satın alacak olduğunuz fırçanın mutlaka detaylarını öğrenmelisiniz.

Porsuk Kılı Sakal Fırçası

Porsuk Kılı Sakal Fırçası

Tıraş fırçaları, tüyleri ciltten uzaklaştırmaya yardımcı olarak, tıraş bıçağıyla kesilmeye hazırlayarak ve tıraş öncesi hazırlık işine olan ihtiyacı azaltarak çifte görevi yerine getirir. Doğal olarak kirli beyaz uçlara sahiptirler ve mükemmel bir köpük oluşturmak için mükemmel su tutma özelliğine sahiptirler. Gümüş uçlu kıllar, tüm porsuk kıllarının en yumuşak olanıdır ve bu nedenle cilde karşı çok hassastır. Aynı nedenle sert tıraş sabunlarıyla kullanım için ideal değildir.

Doğal bir ürün olan porsuk kılı, oldukça sert ve koyu renkten çok yumuşak, açık renge kadar çeşitlilik gösterir. En iyi kalite sakal fırçası üretildiği madde olan porsuk kılı, fırçaya dolgun ve kabarık bir his vermek için çok yoğun bir şekilde demetlenir.

Domuz Kılı Sakal Fırçası

Cildinizde daha kalın bir fırça hissini seviyorsanız, yaban domuzu kıllarının keyfine varacaksınız. Bununla birlikte, aşındırıcılık bir endişe kaynağıysa, üzülmeyin çünkü bu kıllar, düzenli kullanımla (insan saçı gibi) ayrılmaya başladıklarında aslında zamanla daha yumuşak hale gelecektir. Porsuk kılı kılları ve sentetik kıllar, tımar pazarında daha yaygın olmasına rağmen, domuz kılı fırçalarını özellikle tercih edenler bulunmaktadır.

Sakal Fırçası Porsuk kılı veya sentetik kıllar kadar lüks hissetmeyebilir, ancak kardeşleri gibi bu fırçalar da ölü deriyi soymak ve kılları ciltten uzaklaştırmak için iyi bir iştir ve her ikisi de mümkün olan en yakın tıraşı elde etmek için gereklidir. Sakal fırçası satanlar olarak Barış fırça işletmemiz sizlere ürün hakkında tüm teknik detayları bildirerek ürünün özellikleri hakkında bilgi alabilirsiniz.