Fırça Malzemeleri Tedarikçisi
+90 539 840 35 35
fırça otu

Naylon Fırça Kılları

Naylon fırça kılları için Türkiye’de sizlere en fazla ürün çeşiti ve çözümleri, firmamız Barış fırça sağlamaktadır. Barış fırça fırça kılı, kıl fırça ve naylon fırça kılları gibi tüm ürünlerde sizlere isteğiniz miktarada alım kolaylığı sunmaktadır. Çeşitli amaçlarla kullanımı yapılan Naylon fırça kılları için en iyi kalitede bir çok ürünü firmamızdan sizlere ulaştırıyoruz. Ülke genelinde bir çok üretici firma ile çözüm ortaklığımız bulunmaktadır.

Naylon Kılı

Poliamid olarak da bilinen naylon, sertliği, elastikiyeti ve kimyasallara direnci yüksek olan termoplastik bir polimeri tanımlar. Naylon filamentler PA 6, 66, 610, 612 ve 46 olarak sunulmaktadır. Farklı tipler, kimyasal yapılarına göre farklılık gösterir. Naylon filametler farklı renklerde, uzunluklarda, çaplarda ve profillerde teslim edilirler. Naylon fırça kılları için diğer tüm teknik bilgi ve detayları firma uzmanlarımıza ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

PBT Flament

PBT Flament

PBT, fırça endüstrisinde giderek daha sık kullanılmaktadır. Özellikle ev ve sıhhi amaçlar ile endüstri için kullanılır. Diş fırçası imalatı bu kullanım alanlarının başında gelir.

PBT filamentlerini çeşitli renklerde, uzunluklarda ve çaplarda sizlere sunuyoruz.

 

Abrasiv Filament

Abrasiv Filament

Bu filament, PA 6.12 (poliamid) ekstrüde edilerek üretilir. Çoğunlukla çelik, taş, alüminyum, porselen, ahşap, sert metal ve benzeri materyaller için İçin çapak alma, temizleme, cilalama, zemin bakımı ve tekstil işleme işlemleri için kullanılır.

Sentetik Domuz Kılı(Pet)

Sentetik Domuz Kılı(Pet)

Bu aşındırıcı filament benzersizdir çünkü kumun kesici kenarları her yönde rastgele konumlandırılmıştır ve şekli ne olursa olsun herhangi bir çalışma yüzeyine sıkıca tutturulabilir. Fırça, çalışma yüzeyine karşı hareket ederken, kumun kesici kenarları temas eder çünkü esnek filamentler, çalışılan parçanın dış hatlarına uyacak şekilde tüm açılarda bükülür.

Polyester monofilamentler, esasen yüksek sıcaklıklara karşı iyi direnç, kırılganlık ve daha ince çaplarda yumuşaklık gibi spesifik özelliklere sahiptirler. Polyester, aşınma ve aşınmaya karşı direnci sayesinde, Naylon ve doğal elyaflar gibi diğer malzemelere alternatif olarak endüstriyel fırçaların ve boya fırçalarının üretiminde de kullanılır. PET filametlerini çeşitli uzunluklarda, renklerde ve çaplarda sizlere sunmaktayız. Naylon fırça kılları için uygun fiyat ve 1.kalite ürünlerde sizlere destek vermekteyiz. İhtiyacınıza özel ürün çeşitliliği için mutlaka ekibimize ulaşınız. Fırça kılı, fırça otları için ülkemizdeki en ünemli üretici ve ithalatçı firma ile sizlerde çalışın.