Fırça Malzemeleri Tedarikçisi
+90 539 840 35 35
fırça otu

Doğal Fırça Kılları

Doğal fırça kılları için firmamız Barış fırça sizlere bir çok ürün alternatifi sunmaktadır. Kullanım amacına en uygun fırça kıllarını ilgili sektörel firmalara en uygun fiyatlara sunmaktayız. Farklı renklerde ve boyutlarda doğal fırça kılları için Barış fırça firma uzmanlarımıza hemen ulaşabilirsiniz.

domuz kılı

Domuz Kılı

Chungking domuz kıllarını beyaz, kahverengi, gri ve siyah renklerde ve 44 mm’den 152 mm uzunluğa kadar en iyi kalitede sunuyoruz. Ayrıca istediğiniz oranda domuz kılı karışımlarını üretmekteyiz. Yaban domuzu kıllarımız da mevcuttur.

At Yele ve Kuyruk Kılı

At Yele ve Kuyruk Kılı

Fırça endüstrisinde yaygın olarak kullanılan kuyruk ve yele kıllarında, atın cinsine göre siyahtan kırmızıya, kahverengi ve sarıya kadar değişik renklerde ürünlerimiz mevcuttur. Ek olarak, kılları ağartmak veya boyamak mümkündür. Farklı renklerde ve uzunluklarda at kıllarını en iyi kalitede sizlere sunuyoruz.

keçi kılı

Keçi Kılı

Keçi kılı pürüzsüz olması ve her türlü tozu emen özelliği sebebiyle birçok ev fırçasında kullanılır. Firmamız Barış fırça’da farklı renk ve uzunluklarda keçi kılları bulunmaktadır.

at kıl fırça

At Kılı Fırça Kılı

At kılı fırça, masaj fırçası veya selülit fırçası olarak bilinen ve selülit giderici olarak kullanılan bu ürünler, 100% doğal at yelesinden üretilirler. At yelesi kılının kırçıllı ve beyaz olanları en yaygın kullanılan renkleridir ve genellikle 12-13cm uzunluklar halinde makinede tahta saplara çakılır. İdeal kıl sertliği ve kalınlığı ise bir diğer önemli unsurdur. Kılın canlı bir görünüme sahip olması da ürünün kalitesinin bir sonucudur. Ayrıca, hammaddenin iyi sterilize olması, sağlık açısından çok önemlidir. Bu sebeple, ürünlerimiz iki kere kaynatılmalarının ardından iki kere de buhar ile dezenfekte edilerek hijyen açısından emin olunur. Bununla birlikte, kılın kalitesini artırmak ve fırçada oluşabilecek dökülmeleri önlemek için kılın taranma işlemi gerçekleştirilir.Barış Fırça olarak ürünlerimizin en iyi kalite olması önceliğimizdir. Daha detaylı bilgi almak için bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

mix kıllar

Mix Kıllar

İsteğinize göre her türlü doğal ot, hayvansal kıl ve sentetik kıl karışımları üretmekteyiz. İhtiyacınıza ve kullanım amacınıza göre firmamıza ulaşabilir ve talebini doğrultusunda doğal fırça kılları siparişi verebilirsiniz.