Kendi saçınızı kesmek zorunda kalacağınız belirli zamanlar vardır. Saçınıza yaptığınız her şey epik bir şekilde trajik olabileceğinden, bunun korkutucu olabileceğini biliyoruz. Ama bazen kuaföre ya da berbere gidemezsiniz ve yapmanız gerekeni yaparsınız. Bu, karşılaştığınız veya yüzleşmek zorunda kalacağınız bir senaryoysa, daha az korkunç hale getirmek için bazı malzemeler almanızı öneririz.

Bir ense fırçası, kesmeyi bitirdiğiniz istenmeyen tüylerin bir kısmını ortadan kaldıracağı için bu öğelerden biridir. Saç kesiminin temel öğeleri, yalnızca makas veya kesme makinesi değil, birçok farklı araç içerir. Sizi bir sonraki saç kesiminize hazırlamak için piyasadaki en iyi berber fırçalarından bazılarını inceledik. Umalım ki, gerçekten iyi sonuçlanmadıkça, birçoğunu yapmak zorunda kalmayacaksınız. O zaman bir saç kesimi yapabilirsiniz. Hadi bir bakalım.

Saç Kesimi İçin En İyi Berber Ense Fırçası

Saç Kesimi İçin En İyi Berber Ense Fırçası

Daha önce kesmiş olduğunuz kılları temizlemek isteyeceksiniz. Ama kıyafetlerinize silmek istemeyeceksiniz. Kuaförlük İş Elbisesi Berber Saç Kesimi Önlüğü + Berber ense Fırçası paketi ile bu iki sorunu da halledeceksiniz. Yüksek kaliteli salon fırçası, tüyleri hızlı ve kolay bir şekilde aldığından kulak ve boyun çevresini temizlemek için mükemmeldir. Yüksek yoğunluklu lifler dayanıklıdır ve yüksek elastikiyete sahiptir ve önlük kıyafetlerinizi temiz tutacaktır. Fırçanın lifleri cildinize karşı hassastır, bu nedenle kullandığınızda tahriş etmez. Saçı tutmaz ve çevre dostudur. Önlüğün belirli bir su geçirmezlik seviyesi vardır, bu nedenle bazı damlaları sıçratabilirsiniz. Ayrıca dört cebi vardır, böylece eşyaları bir arada tutmak isterseniz cebinizde tutabilirsiniz.

Ana Özellikler:

 • Saçları hızlı ve kolay bir şekilde çıkarır
 • Önlüğün su geçirmez bir özelliği vardır
 • dört cep

berber fırçası

Bu berber fırçasının her iki tarafını da kullanın

Saç kesimi sürecinde, nasıl göründüğünü görmek için saçınızı düzleştirmek isteyeceksiniz. Çift taraflı %100 doğal kıl fırça, hemen hemen her saç dokusuyla çalışmanıza olanak tanır. Bu, bir tarafında orta, diğer tarafında sert kılları olan çift taraflı bir fırçadır. Saçınızın dokusu ne olursa olsun, dolaşmalardan kurtulabileceksiniz. Saçlarınızın sağlıklı ve parlak görünmesini sağlar. Bu fırçanın sekiz sıra yedi inçlik kılları vardır.

 Ana Özellikler:

 • Saçınızın sağlıklı ve parlak görünmesini sağlar
 • Yedi inçlik kıllardan oluşan sekiz sıra
 • Çift taraflı fırça

Bıçaklarınızı temiz tutun

Berberinizin veya kuaförünüzün artık kullanmadıkları zamanlarda makas veya usturayı bir fırçanın üzerine bıraktığını görmüş olabilirsiniz. Bu muhtemelen Andis Blade Temizleme Fırçası gibi bir fırçadır. Bu, kesme makinesini ve kesme bıçaklarını otururken ve siz onunla fırçalarken temizleyecektir. Naylon kıllar sterilize edilmek üzere ıslatılabilir, bu nedenle onları durulamanız yeterlidir. Siyah renk kir göstermez, bu nedenle her zaman temiz görünür. Kıllar son derece yumuşaktır, bu da onları cilt için mükemmel yapar.

Ana Özellikler:

 • Kir göstermez
 • Kıllar son derece yumuşaktır
 • Temiz kesme makinesi ve kırpma bıçakları

berber fırça

Bu berber fırçasıyla tıraş olmayı kolay hale getirin

Köpüğünüzü Vikings Blade Luxury Badger fırça ile karıştırarak, berberdeyken kendinize sevdiğiniz yakın ve kişisel tıraşı verin. Islak tıraş, daha rahat ve daha yakın bir tıraş sağlar ve bu fırça, saf bir his için üst uç kıllara sahiptir. Kıl dolaşmaz ve taban daha ağırdır, bu nedenle tutması ve kullanması daha kolaydır. Sap, İsveç alaşımlı tabanlı ağır obsidiyen siyah akrilikten yapılmıştır. Bu, ampul tarzında gelir, ancak tercih ettiğiniz buysa, kapsül tarzında da alabilirsiniz. Ayrıca dört farklı renk seçeneği bulunmaktadır.

Ana Özellikler:

 • Ağır obsidyen siyah akrilikten yapılmıştır
 • Ampul tarzında gelir
 • Üst düzey kıllar

berber traş fırçası

Biraz tasarruf edin!

Memnun kalacağınız bir alışveriş için Diane Orta Boyunlu Berber Ense fırçasını da tercih edebilirisniz. Bu, kolay saklama imkanı yaratması için dik bir tabana ve elinizden kaymayan plastik bir tutamağa sahiptir. Kıllar, boynunuzun arkasındaki ve kulaklarınızın arkasındaki tüyleri çırpacak yumuşak naylondan yapılmıştır. Beş inç uzunluğundadır, bu yüzden banyonuzda fazla sorun yaşamadan saklayabilirsiniz. Sadece 3.5 ons ağırlığındadır, böylece herkes kullanabilir.

Ana Özellikler:

 • Boynunuzun arkasındaki tüyleri çırpın
 • Beş inç uzunluğunda
 • 3.5 ons ağırlığında

Berber ense fırçaları ve daha birçok ürün hakkında detaylı bilgi almak için internet sitemizde bulunan iletişim bilgilerimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Barış Fırça olarak çok geniş bir ürün yelpazesinde fırça hammaddelerinin tedariğini yapmaktayız. Zman ayırdığınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.