Pirinç tel fırça, paslanmaz çelik tel veya çelik tele kıyasla daha yumuşak bir yapıya sahiptir. Daha sert metalleri çizmeyen bir fırçalama etkinliği sağlar. Buy madde genel olarak yüzde yetmiş bakır ve yüzde otuz çinkodan oluşur. Bu nedenle, iş parçası bakır veya pirinç olduğunda, pirinç tel fırça mükemmel bir seçim olur. Bronz tel fırça olarak da bilinen pirinç tel, diğer metallerin yüzeylerine vurulduğunda kıvılcım üretmez. Bu madde riskli ve tehlikeli ortamlar için bile idealdir.

Pirinç tel fırçanın sap, çanak veya çelik yan plaka gibi birçok başka bileşeni vardır. Bununla birlikte, bu bileşenler aynı tür kıvılcım çıkarmayan koruma da sunmamaktadır. Bu nedenledir ki, herhangi bir tehlikeli ortamda kullanmadan önce fırçanın tamamını ve uygulamayla etkileşimini değerlendirmeniz gerekir.

Pirinç tel yapısı itibari ile temelde büyük bir elektrik enerjisi iletkenidir. Pirinç tel şerit aletine entegre edildiğinde statik azaltma amaçları için en iyisidir. Pirinç, 300 ° F’lik sabit bir sıcaklığa kadar olan çalışma koşullarına uygundur. Pirinç tel de nispeten korozyona dayanıklıdır.

Pirinç Tel Fırçalar İçin En Popüler Beş Uygulama

  • Kalıplar ve ekstrüder varilleri içeren plastik ekstrüzyon parçalarının temizlenmesi
  • Saten kaplama alüminyum levha veya ekstrüzyonlar
  • Endüstriyel ortamlar için statik indirgeme fırçalama araçları
  • Kıvılcımların patlama veya yangın tehdidi oluşturabileceği makinenin parçalarının temizlenmesi
  • Herhangi bir ana malzeme çıkarmadan bir metalin parçalarının temizlenmesi

Pirinç tel fırça tedarikçileri pirinç fırçaları aşağıdaki biçimlerde tedarik etmektedir: çizik fırçaları, bükülmüş tel tüp fırçaları, tekerlek fırçaları, bükülmüş düğümlü fırçalar, uç fırçaları, şerit fırçaları, bükülmüş düğümlü çanak fırçaları, spiral sarımlı silindir fırçaları, bakım fırçaları ve ayrıca fırçalar zımba teli silindiri ve kap şeklinde.

Barış Fırça olarak aradığınız özellikteki pirinç teli yüksek kalite ve uygun fiyat avantajı ile en kısa sürede sizlere ulaştırıyoruz. Detaylı bilgi almak için lütfen irtibat numaralarımızdan veya email yoluyla bize ulaşın.