Fırça Malzemeleri Tedarikçisi
+90 539 840 35 35
fırça otu

Doğal Fırça Otları

Doğal fırça otları için Barış fırça firmamız her sektörün ihtiyacına özel çözümleri sağlamaktadır. Farklı amaç ve özellikli kullanıma uygun doğal fırça otları için firmamızda farklı renklerde ve ölçülerde ürünler bulacaksınız. Ürünler sitemizde belirli aralıklarla yayınlanmakta olup ayrıca detaylı bilgi için sitemizdeki iletişim numaralarından bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

tampico otu

Tampiko Otu

Tampiko otu çok iyi estetik ve kimyasal maddelere karşı direnç gibi olağanüstü özelliklere sahiptir. Sıvıların emilip tutulması, bu lifin diğer özelliğidir. Tampiko otunu çeşitli uzunluk ve renklerde sunmaktayız. Türkiye de her bölgede ve ilde tampiko otu bulmak çok kolay değildir. Beki bulunabilir ama sektörel olarak ihtiyacınızı karşılayacak düzeyde olmayabilir. Barış fırça ise doğal fırça otları için Türkiye geneliden istediğiniz oranda ürün temini sağlamaktadır.

pamire otu

Palmire Otu

Pamire otu genelde kahverengi renktedir. Çok güçlü ve suya dayanıklıdır, bu nedenle fırçalarda sıklıkla kullanılmaktadır. Türkiye genelinde palmiye oto fırça kılları için firmamıza ulaşabilir ve ürün talebinde bulunabilirsiniz. Doğal fırça otları içinde ülkemizde bilinen ve uzun senelerdir kulanılan ürünlerdir.

Kıl fırça, fırça otlarında ülkemizde en geniş hizmet ağına sahip firma Barış fırça’dır. Farklı bir çok ürünü tek bir adreste bulabilirsiniz. Uzun yıllardır aralıksız olarak fırça kılı ve fırça otları konusunda sektöre hizmet vermekteyiz. Deneyimli firma uzmanlarımızdan isteğinize göre mutlaka çözümleri bulacaksınız.