Bu sevimli, ince bebek saçlarının da fırçalanması gerekiyor! Bebeğinizin saçı ne kadar kalın veya uzun olursa olsun, düzenli olarak fırçalamanın pek çok büyük faydası vardır. Banyodan sonra bebeğinizin saçlarını fırçalamak için biraz zaman ayırın. Bu onları rahatlatır ve hatta çok sevilen bebek gülümsemelerinden bazılarını üretebilir!

Bebeğinizin saçı için sahip olduğunuz en iyi seçeneklerden bazılarına bir göz atalım. Bebeğin saçının uzunluğuna, kalınlığına ve dokusuna bağlı olarak, bebeğin saç derisini sağlıklı tutmak için pek çok seçenek vardır. Keçi kılından üretilen Keçi Kılı Bebek Fırçası birçok nedenden ötürü mevcut olanların en iyisidir, ve genel olarak, bebeğinizin hassas saç derisinde en küçük çizikleri bile bırakmadan işi halleder.

Doğal keçi kılları uzun ömürlüdür ve sentetik kıldan yapılmış bir fırçanın yapabileceği gibi kolayca bükülmez veya kırılmaz. Bu fırça diş çıkaran bir bebeğe de dayanabilir, eğer bu size ne kadar güçlü olduğuna dair bir fikir verirse.

keçi kılı bebek fırça

Keçi Kılı Bebek Fırçası Hassasiyeti Önemli midir?

Bebek saç fırçasının son derece hassas olması gerekir. Bunu test etmek için kılları bileğinizin üzerinde gezdirebilir ve tüm uzunluğun ne kadar yumuşak olduğunu hissedebilirsiniz. Yenidoğanların ve bebeklerin tipik olarak son derece hassas bir cildi olduğundan, cildinin zarar görmesini veya tahriş olmasını önlemek için yumuşak bir fırçaya ihtiyacınız vardır.

Doğal keçi kılı fırçası, ilk günden itibaren kullanılacak kadar hassastır. Bebeğiniz hastaneden eve ilk geldiğinde, onu yıkamak isteyeceksiniz. Bu fırça, ilk saç yıkama için yeterince naziktir. Ayrıca bebeğiniz muhtemelen yumuşak kılların masaj hissine bayılacak!

Keçi Kılı Bebek Fırçası Güvenli Boyut ve Yapı Nasıl Olmalıdır?

Bebek eşyalarının güvenli olması gerekir. 100% doğal keçi kılından üretilen fırçalar en küçük bebek için dahi güvenlidir. Ayrıca kılların ahşap sapın içine sıkıca yerleştirilmesi ve endişelenecek plastik parçaların olmaması gerekir.

Keçi Kılı Bebek Fırçası Olası Dezavantajlar Nelerdir?

fırça bebek keçi kılıTek olası dezavantaj, kıllar doğal keçi kılından yapıldığı için veganların bu fırçayı kullanmak istemeyebilmeleridir. Aksi takdirde, genel olarak doğal keçi kılından imal edilen fırçalarla ilgili bir sorun görünmüyor.

Barış Fırça olarak en iyi kalitede ve bebekler için en uygun hassasiyette saç fırçası için 100% doğal keçi kılını sizlere sunuyoruz. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz