Polypropylene fırça kılı kullanım alanı çok geniş olmakta ve teknik olarak da en çok tercih edilen hammaddedir. Polipropilen fırça PP fırça kılı kimyasal solventlere karşı dirençlidir. Bu fırça kıllarının kullanım alanı genellikle soğuk yüzeylerde uygulanmaktadır. Polipropilen en çok tercih sebebi düşük özgül ağırlığı, kimyasallara karşı direnci, gıdaya uygun olması, düşük aşınma dayanımıdır.

Barış fırça olarak her çeşit fırça ve fırça kılı üretimleri yapılmakta olup üstün kalitede imal edilir. Kıl fırça üreticisi olarak ihtiyacınız olan Polipropilen fırça en uygun fiyatlar ile üretimi yapılmaktadır. Polipropilen fırça PP fırça kılı kimyasal genetiğinde etilen karışımı olmadığından pet ve pvc fırça kıllarına göre daha yumuşaktır. Bir çok sektör sadece bu ürünü kullanmakta olup ihtiyaçlarınız dahilinde adet yada toptan siparişler verebilirsiniz.

Polipropilen Fırça PP Kullanım Alanları

Bir çok sektörde kullanılan bu fırça türleri farklı sektörlerde kullanıma uygun olmayabilir. Aşağıda sizlere bahsedeceğimiz ürünlerde kullanılmış olup düşük su tutuculuğu, kimyasal ve asitlere karşı dayanıklılığı ile tercih sebebi olmaktadır. Diğer kıl türlerine karşı en düşük özgül ağırlığı olması ayrıcalık gösteren özelliktir.

Kimyasallara en üstün direnç sağlayan fırça kılları arasında Polipropilen fırça PP fırça kılı en popüler olarak kullanılandır. Özgül ağırlığı düşük olması, ıslak yada kuru uygulamalarda da oldukça rahat kullanılabilmesi ayrıca sert yapısı ve kırılgan olmamasından ötürü de oldukça önem arz etmektedir.

  • Tahta fırçaları
  • Teknik fırçalar
  • Wc fırçaları
  • Kapı altı fırçaları
  • Endüstriyel Fırçalar
  • Yol süpürme fırçaları
  • Bulaşık yıkama fırçaları

Polipropilen Fırça PP Fırça Kılı Fiyatları

Barış fırça firmamız tarafından en üst kalitede fırça ve fırça kılları piyasada olabilecek en uygun fiyatlar ile üretilmektedir. Polipropilen fırça PP fırça kılı üretimlerinde teknolojik olan cihazlarımız ile hızlı ve tam amaca uygun olarak tasarım yapılır. Barış fırça gibi direk üretici firmadan alımlar gerçekleştirerek ekonomik rakamlarda bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

Polipropilen fiber kıvrımlı ve düz yapıda olacak şekilde de üretimi sağlanmaktadır. En bilinen özellikleri arasında yağlara, asit ve kimyasallara karşı yüksek dirençli olması en çok tercih edilme sebebidir. Fırça ve fırça kılları ekonomik rakamlar ile satın almak istiyorsanız (0212) 527 55 56 iletişim numarası ile Barış fırça yetkilisi ile görüşebilir ve tam amacınıza uygun fırçalar hakkında bilgi alabilirsiniz.