Genellikle kadınlar bakımlarına oldukça dikkat etmekte ve at kılı fırçası sıkça kullanılmaktadır. At kılı fırçası nerelerde kullanılır vücudunuzun bir çok bölgesinde rahatlıkla gün aşırı kullanılabilmektedir. Genellikle vücudunuzun açık olan kısımlarında kullanılan at kılı fırçası kişilerin özgüvenli olması ve daha vücuda sahip olmanızı sağlar.

Yüz dahil vücudunuzda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir çok alan bulunmaktadır. Kuru fırçalama yöntemi peeling olarak bilinmekte ve cildinizi pul pul gözükmemesini sağlar. Ayrıca bilinmelidirki, at kılı fırça kullanım sonrasında bacaklarda ve cildin farklı yerlerinde kızarıklık oluşması kan dolaşımının arttığı anlamına gelir. Doğru kullanılacak olan at kılı fırça uygulaması parlak, arınmış ve güzel bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Doğal At Kılı Fırça

Barış fırça olarak uzun yıllardır kıl fırça, doğal fırça kılları konusunda hizmet vermekteyiz. At kılı fırçası nerelerde kullanılır sorusuna en net cevap hassas bölgeler hariç kullanılabilmektedir. Doğal at kılı fırça üretimleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Firmamız at kılı konusunda Türkiye genelinde hizmet vermekte olup ürün tedariğinde olabildiğince hızlı ve eksiksiz çözümler sağlamaktadır.

At kılı fırçası nasıl Kullanılır

At kılı fırçası kullanmak istediğinizde vücudunuzun bir çok bölgesine uygulayabilirsiniz. Fırçalama işlemi yaparken dikkat etmeniz gereken en önemlide ince detay fırçayı daima kalp yönüne doğru işlem yapmalısınız. Hafif bir şekilde fırçalama yapacağınız bölgeye uygulayabilir ve ölü derinin uzaklaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kuru cilt üzerine getirilen fırça, çok sert olmayan hareketlerle uygulanmalıdır. Fırçalama yönü, her bölgede kalbe doğru olacak şekilde yapılmalıdır. Hafif hareketlerle uygulana at kılı fırçası, ölü derileri uzaklaştırır. Fırçalama işleminden sonra selülit kremi veya nemlendirici yağ kullanılabilir. Fırça endüstrisinde büyük bir yere sahip olan Barış fırça ile sizlerde çalışabilir ve bir adım önde olabilirsiniz.