Fırçalar amaca uygun olarak tasarlanmaktadır. Fırça hangi kıldan yapılır? sorusu oldukça genel olmakta ve sektörden sektöre değişkenlik gösterir. Her fırçanın kullanım amacı farklı olmakta ve doğru kıl kullanımı yapılması gerekmektedir. Kıl fırça içeriği kullanım alanına göre yapılmakta olup tamamen amaca uygun yapılır.

  • Domuz Kılı
  • At Yele ve Kuyruk Kılı
  • Keçi Kılı
  • At Kılı Fırça Kılı
  • Mix Kıllar

gibi bir çok kıl çelidi olmaktadır. Fırçanın ne kadar kullanılacağını belirlenmesi mümkün değildir. Ne sıklıkla kullanıldığına, kullanıldığı alanların kirine ve kullanım sonrası temizliğe bağlı olmaktadır. Barış fırça olarak her çeşit fırça ve fırça kılı üretimleri yapılmakta olup ülkemizin her noktasına gönderim yapılmaktadır. Ekonomik rakamlar ve oldukça kısa sürede teslimat için firmamız ile irtibat kurabilirsiniz.

Fırça kılları neden yapılır?

Fırça kılları bir çok çeşit de yapılmakta olup amaca uygun olarak tercihler yapılabilmektedir. Kıl fırçaların yapımında, doğal kıl, domuz kılı, keçi kılı, at kılı, porsuk kılı bir çok çeşidi bulunmaktadır. Her çeşit kıl türü sektör ve kullanım alanlarına göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin domuz kılı yağlı boya fırçası yapımlarında kullanılan en yaygın kıllardandır.

Her birinin görevi ayrı olan bu kıl fırçalar amaca uygun olarak üretimleri yapılmaktadır. Kıllara tek tek bakılarak kılın cinsini tahmin edebilirsiniz. Kıllar üç çatallı ise domuz kılı sivri uçlu ise keçi yada koyun tüyü olduğu anlamına gelmektedir. Her çeşit kıldan üretimleri yapılan bu ürünler en uygun fiyatlar ile müşterilerimize ulaşmaktadır.

Fırça Üreticisi

Her alanda kullanılan fırçaları üretimini yapan Barış fırça sizlere en uygun seçenekleri sunmaktadır. 1. sınıf kalitede üretimler yapılmakta olup piyasadaki en uygun fiyatlar ile alımlar yapılmasını sağlıyoruz. Fırça alımları yapacağınızda doğru firmayı tercih etmeniz oldukça önemlidir. İşini bilen bir firmadan alımlar yaparak hem uygun fiyatlar hem kaliteli tasarımlara sahip olabilirsiniz.

En kullanışlı fırça seçenekleri ile yıllardır bu sektörde hizmet veren Barış firma yetkililerimiz ile görüşerek talebinizi iletebilir ve sektörünüze en uygun fırçaya sahip olabilirsiniz. Ülkemizin her noktasına fırça gönderimi yapılmakta olup ister adetli ister toptan siparişler verebilirsiniz.